„Wiedza to potęga"
Francis Bacon

Nasi uczniowie laureatami konkursów powiatowych 2021/2022!!!

27 kwietnia 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022 oraz uhonorowanie stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy w każdym z przedmiotów konkursowych zajęli zaszczytne miejsca. Gratulujemy Bartłomiejowi Soczyńskiemu z klasy II Technik Informatyk za zajęcie I miejsca oraz Emilii Bortackiej z klasy IV Technik Geodeta za zajęcie II miejsca w Powiatowym Konkursie z Języka Polskiego. Uczniów do ww. konkursu przygotowała pani Edyta Pomijan.

Serdeczne gratulacje dla Emilii Bortackiej z klasy IV Technik Geodeta za zajęcie II miejsca oraz dla Marka Jaworskiego z klasy IV Technik Informatyk za  zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie z Matematyki. Laureaci zostali przygotowani przez panią Elizę Chomik oraz panią Jolantę Ostrowską.

Gratulujemy również naszemu najmłodszemu laureatowi - Szymonowi Bojarczukowi z klasy I Technik Programista, który zajął III miejsce w Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego. Opiekunem Szymona była pani Agata Maciejewska.

W rankingu szkół, wynikającym z podsumowania konkursów przedmiotowych, zajęliśmy II miejsce z czego jesteśmy bardzo dumni.

Naszym laureatom oraz ich opiekunom życzymy dalszych sukcesów, gdyż nic tak nie cieszy jak nagroda za ciężką pracę. Pamiętajmy słowa Benjamina Franklina: „Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski".