W ramach działającej w naszej szkole Lokalnej Akademii Cisco. 9 lutego, nasi uczniowie na kierunku TECHNIK INFORMATYK klas 1 i 2 brali udział w zajęciach on-line poświęconych tematyce bezpieczeństwa informatycznego.
Wykład był poświęcony zagrożeniom jakie obecnie są występują w internecie. Omówione zostały techniki  manipulacyjne z których korzystają osoby wyłudzający dane. Zwrócono uwagę na zagrożenia związane z korzystaniem bezpłatnych Hotspotów, które stały się tak popularne, że ludzie często łączą się z nimi bez zastanowienia, udostępniając swoje dane o czym niejednokrotnie nawet nie wiedzą.
Podczas seminarium zwrócono uwagę na formy zabezpieczania swoich danych np. przez dwuetapową autoryzację.

Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie zajęć byli p.Mariusz Gronkowski, p.Grzegorz Małek i p.Zbigniew Szałaj.