W dniu 28 maja 2021 roku odbył się finał VIII ogólnopolskiej edycji konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. W związku z sytuacją epidemiczną, decyzją Pani Katarzyny Łażewskiej-Hrycko, Głównego Inspektora Pracy, finał VIII ogólnopolskiego konkursu odbył się w formie stacjonarnej z zachowaniem reżimu sanitarnego w Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie. Honorowym patronatem VIII edycja konkursu została objęta przez Ministra Edukacji i Nauki. Naszą szkołę reprezentowała Emilia Bortacka, uczennica klasy III technik geodeta. Wyniki konkursu poznamy 4 czerwca br., natomiast rozdanie nagród nastąpi w siedzibie Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie w dniu 8 czerwca 2021 roku. Gratulujemy Emilii i życzymy jak najlepszego wyniku.

Do konkursu Emilię przygotował i opiekę podczas finału sprawował Mirosław Sulima.

 

 Opracował: Mirosław Sulima